Majitele bytů stát nutí být ve sdružení nájemníků, kde pak platíte dluhy za vodu, elektřinu za ty, co nezaplatí a odkráčí dělat dluhy jinam.
A máme čekat další ostudu, pokud se schválí další zákon o oddlužení?
Evropský soud pro lidská práva nařídil odškodnit majitele bytů s regulovaným nájmem, tedy že aktivity Křečka (který si na tom postavil svou politickou kariéru) vedly nakonec proti „lidským“ právům. Tedy se dá očekávat další soud proti Česku kvůli okradení dlužníků?
Je neplacení dluhů a dělání dalších trestný čin? Pokud by se dlužník odsoudil k obecně prospěšným pracím, kdy by je dělal, když má 7 let pracovat na dluhu? Jedině jako druhou směnu…
A kolik dlužníků bude nosit potvrzení od lékařů…
Také by se dlužník měl přestěhovat tam, kde je a bude práce. A ne, že při další recesi (již se blíží) bude dlužník tvrdit, že přišel o práci a že za to nemůže, že ho bolí záda. Tak začne znovu 7 let… Jako někteří věřitelé, co přišli díky nim o vše a začali znovu. A co když bude dlužník pracovat v cizině, to za ním úředník bude jezdit, létat a kontrolovat, zda pracuje či zda mu jen někdo neposílá peníze, které jako dlužník nevrátil a zatajil?
Dluhy by se neměly odpouštět, maximálně mít možnost pozdržet splácení a snížení splátek, tedy to, co nabízí banky v reklamě.
(Navštíveno 53×, 1 návštěv(a,y) dnes)
Leave a Reply